>> Hakkımızda

KON HURDACILIK; Konya'da Hurda ürünlerin alımı ve satışı alanında hizmet vermektedir.

Hurda Ürünler "Hiç Bir İşe Yaramayan, Çöp Ürünler" Değildir. Geri dönüşümle yeniden hammadde olarak kullanılabilecek ürünlerdir. Hurdalarınız yerinde ve değerinde satın alıyor, ekonomiye yeniden kazanım sağlıyoruz.

Satın Aldığımız Hurda Ürünler İçinde;

Alüminyum, boru, demir, bakır, kurşun, inşaat demiri, teneke, sac, profil, köşebent, kablo, beyaz eşya, elektronik eşya, kazan, tank, varil, metal talaşı, makina ve otomotiv parçaları ile diğer hurda ürünler yer almaktadır.

Hurda ürünler kullanım dışına çıkmış ürünlerdir. Hurda ürünler geri dönüşüm ile yeniden imal edilecek pek çok ürünün hammadesi olarak kullanılır. İhtiyacınız olan bazı hurda ürünleri de firmamızdan temin edebilirsiniz.

Hurda olduğunu düşündüğünüz bir ürünü veya eşyayı çöpe atmadan önce, hurdacınızı arayın. Hem cebinize kazanç sağlayın, hem de milli ekonomiye katkı sağlayın.

 

hurdacı telefon numaraları konya, selçuklu hurdacı, karatay hurdacı, meram hurdacı, hurda alımı, hurdacılar, hurda demir bakır alımı, hurdacılar, Konya hurda alanlar, hurda satın alanlar, Konya hurdacı, hurda alımı, konyadaki hurdacılar, konyada hurdacı, konya hurdacılar sitesi